
Over deze Harvia Trendy XE Kachel 8kW incl. besturing K1-NEXT en 1 doos saunastenen
Specificaties
| Hoofdmateriaal | Staal |
|---|---|
| Inbegrepen | Beschermmantel, Saunastenen, Thermostaat |
| Breedte | 42,5 cm |
| Lengte | 38,5 cm |
| Hoogte | 1,03 m |
| Gewicht | 35.171 kg |
| Maximale sauna volume | 12 m³ |
| Minimale sauna volume | 7 m³ |