

Over deze Hazelaar poort 120 x 100 cm
Specificaties
| Afwerking | Geschild |
|---|---|
| Behandeling | Onbehandeld |
| Hoofdmateriaal | Hazelaar |
| Inbegrepen | Bevestigingsmaterialen |
| Keurmerk (FSC, PEFC, of neutraal) | Neutraal |
| Materiaal | Hout |
| Breedte | 120 cm |
| Lengte | 1,20 m |
| Hoogte | 100 cm |
| Gewicht | 10 kg |