
Over deze Hoogteverstelling RVS M16 10 x 10 cm plaat, incl. bevestigingsset
Specificaties
| Hoofdmateriaal | Rvs |
|---|---|
| Inbegrepen | Bevestigingsmaterialen |
| Breedte | 10 cm |
| Lengte | 10 cm |
| Hoogte | 12 cm |
| Gewicht | 0.55 kg |
| Verstelbaar | Ja |
| Dikte | 3 cm |
| Diameter draadeinde | 16 mm |
| Extra product informatie | Gelaste moer en 16 mm draadeinde |