
Over deze Hoogteverstelling verzinkt M16 10 x 10 cm plaat
Gelaste moer en draadeinde M16
Specificaties
| Behandeling | Verzinkt |
|---|---|
| Hoofdmateriaal | Staal |
| Breedte | 10 cm |
| Lengte | 10 cm |
| Hoogte | 10 cm |
| Gewicht | 0.35 kg |
| Verstelbaar | Ja |
| Dikte | 3 mm |
| Diameter draadeinde | 16 mm |
| Extra product informatie | Gelaste moer en 16 mm draadeinde |