


Over deze Hottub Deluxe XL ø220 cm Thermowood
De geïsoleerde cover: \- zorgt voor een opwarmtijd van circa 2-2.5 uur, afhankelijk van de buitentemperatuur. \- houdt water tot vijf keer langer warm \- beschermt de inhoud van het bad tegen stof en vuil. \- is veilig. \- is gemaakt van weer- en UV-bestendig materiaal, bestand tegen zeewater en chloor. \- is schimmelbestendig en nauwelijks ontbrandbaar. \- is grijs van kleur.
Specificaties
| Afwerking | Geschaafd |
|---|---|
| Behandeling | Thermisch gemodificeerd |
| Hoofdmateriaal | Grenen |
| Inbegrepen | Rvs houtkachel, Bevestigingsmaterialen, Bubbelsysteem, Digitale thermometer, Led-verlichting, Polyester binnenbak, Rookgasafvoerpijp, Thermocover, Trap |
| Kachel montage | Intern |
| Kacheltype | Houtgestookt |
| Materiaal | Rvs, Hout, Polyester |
| Breedte | 2,20 m |
| Lengte | 2,40 m |
| Hoogte | 1,00 m |
| Gewicht | 270 kg |
| Inhoud | 2500 l |
| Voorgemonteerd | Ja |
| Diameter | 226 cm |
| Hoogte buitenzijde | 102 cm |
| Hoogte binnenzijde | 90 cm |
| Diameter binnenzijde | 205 cm |
| Dikte wand | 18 mm |
| Extra product informatie | De kachel heeft een verwarmingscapaciteit van 35 kw en is gemaakt van roestvrij staal rst aisi 304. de kachel is voorzien van een ce-certificering. |