
Over deze IJsbad
de wand van het ijsbad is gemaakt van 18 mm dik thermisch gemodificeerd, geschaafd grenen. De warmte- en koelingspomp (3~45 °C) is 50 cm breed, en kan worden bediend via een app. Het ijsbad wordt voorgemonteerd geleverd.
Specificaties
| Afwerking | Geschaafd |
|---|---|
| Behandeling | Thermisch gemodificeerd |
| Hoofdmateriaal | Grenen |
| Inbegrepen | Bevestigingsmaterialen, Polyester binnenbak, Pomp, Thermocover, Trap |
| Kachel montage | Extern |
| Materiaal | Hout, Polyester |
| Breedte | 1,15 m |
| Lengte | 1,20 m |
| Hoogte | 1,21 m |
| Gewicht | 133 kg |
| Dikte wand | 18 mm |
| Hoogte binnenzijde | 91 cm |
| Hoogte buitenzijde | 105 cm |
| Diameter binnenzijde | 87,5 cm |
| Diameter | 101,5 cm |
| Inhoud | 470 l |
| Voorgemonteerd | Ja |
| Extra product informatie | Opwarmen begintemperatuur water 1°c, opwarmen tot 45°c duurt +-5 uur, ca. 7°c in een uur - met thermocover erop! afkoelen begintemperatuur water 15°c, afkoelen naar 3°c duurt +- 4 uur, ca. 5°c in een uur - met thermocover erop! |