
Over deze Ijzeren deurframeset compleet 155x90cm
Voor het zelf maken van een tuindeur. De planken zijn d.m.v. boorschroeven te bevestigen aan het frame. De dikte van het frame is ca. 19mm.
Specificaties
| Hoofdmateriaal | Staal |
|---|---|
| Inbegrepen | Cilinderslot, Ophang-ogen, Plaatduimen |
| Materiaal | Metaal |
| Breedte | 1,9 cm |
| Lengte | 90 cm |
| Hoogte | 155 cm |
| Gewicht | 11.508 kg |
| Met slotkast-uitsparing | Nee |
| Extra product informatie | De planken zijn d.m.v. boorschroeven te bevestigen aan het frame, de dikte van het frame is 19 mm |