
Over deze Inbouwslotset standaard
Complete RVS beslagset bestaande uit: slotkast, cilinder 40/40, RVS304 sluitplaat en RVS304 deurkruk
Specificaties
| Beslag afwerking | Geborsteld |
|---|---|
| Beslag kleur | Blank |
| Beslag materiaal | Rvs |
| Cilindermaat (buiten/binnen) | 40/40 |
| Hoofdmateriaal | Rvs |
| Inbegrepen | Cilinder, Deurkruk, Slotkast, Sluitplaat |
| Materiaal | Rvs |
| Breedte | 22 cm |
| Lengte | 22 cm |
| Hoogte | 3,2 cm |
| Gewicht | 1.508 kg |
| Doornmaat | 45 mm |
| PC-maat | 72 mm |