
Over deze Juno Regenbuisset 1¼"
Specificaties
| Hoofdmateriaal | Staal |
|---|---|
| Inbegrepen | Bevestigingsmaterialen |
| Materiaal | Staal |
| Breedte | 40,6 cm |
| Lengte | 40,6 cm |
| Hoogte | 21 cm |
| Gewicht | 19.4 kg |
| verpakkingseenheid | 2 piece |

| Hoofdmateriaal | Staal |
|---|---|
| Inbegrepen | Bevestigingsmaterialen |
| Materiaal | Staal |
| Breedte | 40,6 cm |
| Lengte | 40,6 cm |
| Hoogte | 21 cm |
| Gewicht | 19.4 kg |
| verpakkingseenheid | 2 piece |