
Keurmerk (FSC, PEFC, of neutraal)PEFC · Neutraal
Over deze Kader voor recht scherm
Voor schermen met maximaal 3 planken van 1.6cm
Specificaties
| Afwerking | Geschaafd |
|---|---|
| Behandeling | Geïmpregneerd |
| Hoofdmateriaal | Grenen |
| Keurmerk (FSC, PEFC, of neutraal) | Pefc |
| Keurmerken | Pefc |
| Lamellen | 1,3 x 2,5 cm |
| Materiaal | Hout |
| Breedte | 4,8 cm |
| Lengte | 160 cm |
| Hoogte | 80 cm |
| Gewicht | 7 kg |
| Houten kader | Ja |
| Extra product informatie | Voor schermen met maximaal 3 planken van 1,6 cm |