


Over deze Kastanje pallisade Ø 7,0-9,0 x 150 cm, gepunt, geschild
Specificaties
| Afwerking | Gepunt, Geschild |
|---|---|
| Behandeling | Onbehandeld |
| Hoofdmateriaal | Kastanje |
| Keurmerk (FSC, PEFC, of neutraal) | Neutraal |
| Materiaal | Hout |
| Breedte | 8 cm |
| Lengte | 150 cm |
| Hoogte | 8 cm |
| Gewicht | 4.5 kg |
| Diameter | 8 cm |