
Over deze Kastanjepoort compleet B120 x H100 cm
Specificaties
| Afwerking | Geschild |
|---|---|
| Behandeling | Onbehandeld |
| Hoofdmateriaal | Kastanje |
| Inbegrepen | Bevestigingsmaterialen, Kastanjepalen (2) |
| Keurmerk (FSC, PEFC, of neutraal) | Neutraal |
| Materiaal | Hout, Metaal |
| Breedte | 120 cm |
| Lengte | 10 cm |
| Hoogte | 100 cm |
| Gewicht | 20 kg |