
Over deze Keruing hardhout halfhouts rabat 1,6 x 14,0 x 305 cm kunstmatig gedroogd, geschaafd
Specificaties
| Afwerking | Geschaafd |
|---|---|
| Behandeling | Onbehandeld |
| Droging | Kunstmatig gedroogd |
| Hoofdmateriaal | Keruing |
| Keurmerken | Indonesian legal wood |
| Materiaal | Hout |
| Breedte | 14 cm |
| Lengte | 305 cm |
| Hoogte | 1,6 cm |
| Gewicht | 5.124 kg |
| A-kwaliteit | Ja |
| Werkende breedte | 12,7 cm |
| Extra product informatie | Voor hardhout artikelen hanteren wij handelsmaten. |