
Over deze Keruing hardhout plank 1,4 x 14,0 x 180 cm kunstmatig gedroogd, geschaafd, 1 zijde 2 V-groeven, 4 ronde hoeken
Specificaties
| Afwerking | 1 zijde met 2 v-groeven, Geschaafd |
|---|---|
| Behandeling | Onbehandeld |
| Droging | Kunstmatig gedroogd |
| Hoofdmateriaal | Keruing |
| Keurmerken | Indonesian legal wood |
| Materiaal | Hout |
| Breedte | 14 cm |
| Lengte | 180 cm |
| Hoogte | 1,4 cm |
| Gewicht | 2.646 kg |
| Extra product informatie | Voor hardhout artikelen hanteren wij handelsmaten. |