
Over deze Keruing hardhout plank 1,6 x 7,0 x 180 cm kunstmatig gedroogd, geschaafd, 4 ronde hoeken
Specificaties
| Afwerking | Geschaafd |
|---|---|
| Behandeling | Onbehandeld |
| Droging | Kunstmatig gedroogd |
| Hoofdmateriaal | Keruing |
| Keurmerken | Indonesian legal wood |
| Materiaal | Hout |
| Breedte | 7 cm |
| Lengte | 180 cm |
| Hoogte | 1,6 cm |
| Gewicht | 1.512 kg |
| Extra product informatie | Voor hardhout artikelen hanteren wij handelsmaten. |