
Over deze Kiosk Playa, groen geïmpregneerd vuren, incl vloer, dakleer
Specificaties
| Afwerking | Geschaafd |
|---|---|
| Behandeling | Geïmpregneerd |
| Dakbedekking inbegrepen | Dakleer |
| Daktype | Zadeldak |
| Deurtype | Klapdeur |
| Hoofdmateriaal | Vuren |
| Inbegrepen | Houten vloer |
| Kleur | Groen |
| Materiaal | Hout |
| Breedte | 243 cm |
| Lengte | 308 cm |
| Hoogte | 70 cm |
| Gewicht | 495 kg |
| Fundering | 308 x 243 cm |
| Dakoppervlakte | 9,1 m² |
| Dikte wand | 16 mm |
| Aantal luiken | 3 |
| Prefab panelen | Ja |