

Over deze Kiosk Vixen | 16mm | groen geïmpregneerd | 266 x 175 cm | incl. vloer
Specificaties
| Afwerking | Geschaafd |
|---|---|
| Behandeling | Geïmpregneerd |
| Dakbedekking inbegrepen | Dakleer |
| Daktype | Zadeldak |
| Deurtype | Enkele deur |
| Hoofdmateriaal | Vuren |
| Inbegrepen | Bevestigingsmaterialen, Fundering, Houten vloer |
| Kleur | Groen |
| Materiaal | Hout |
| Breedte | 175 cm |
| Lengte | 266 cm |
| Hoogte | 59 cm |
| Gewicht | 270 kg |
| Inhoud (m3) | 9,1 m³ |
| Fundering | 266 x 175 cm |
| Nokhoogte | 239 cm |
| Dakoppervlakte | 6,2 m² |
| Dikte wand | 16 mm |
| Aantal luiken | 2 |
| Prefab panelen | Ja |