

Over deze Knopentouw
Specificaties
| Hoofdmateriaal | Kunststof |
|---|---|
| Materiaal | Polypropyleen |
| Product type | Schommels, Speelaccessoires |
| Breedte | 33 cm |
| Lengte | 18 cm |
| Hoogte | 7 cm |
| Gewicht | 0.49 kg |
| Diameter | 2,6 cm |
| Lengte ketting/touw | 190 cm |
| Geschikt voor openbaar gebruik | Nee |