
Over deze Kruidentoren, lariks B90xD60xH150 cm
Specificaties
| Afwerking | Geschaafd |
|---|---|
| Behandeling | Onbehandeld |
| Hoofdmateriaal | Lariks |
| Inbegrepen | Bevestigingsmaterialen |
| Keurmerk (FSC, PEFC, of neutraal) | Fsc |
| Keurmerken | Fsc |
| Materiaal | Hout |
| Breedte | 60 cm |
| Lengte | 90 cm |
| Hoogte | 150 cm |
| Gewicht | 41 kg |