
Over deze Kunststof afwateringsbalk 3,5 x 8,8 x 300 cm
Met afwateringsprofiel
Specificaties
| Hoofdmateriaal | Kunststof |
|---|---|
| Keurmerk (FSC, PEFC, of neutraal) | Neutraal |
| Materiaal | Polyetheen, Polypropyleen |
| Breedte | 8,5 cm |
| Lengte | 300 cm |
| Hoogte | 3,5 cm |
| Gewicht | 7 kg |
| Extra product informatie | Met afwateringsprofiel geschikt voor blokhutten ongeacht de wanddikte |