


Over deze Lintschommel
Specificaties
| Hoofdmateriaal | Rubber |
|---|---|
| Inbegrepen | Touw |
| Kleur | Geel |
| Materiaal | Rubber |
| Product type | Schommels, Speelaccessoires |
| Breedte | 16 cm |
| Lengte | 56 cm |
| Hoogte | 4 cm |
| Gewicht | 1.019 kg |
| Lengte ketting/touw | 250 cm |
| Zitbreedte | 60 cm |
| Geschikt voor openbaar gebruik | Nee |