
Over deze Luxe houten zwembad Santa Cruz 502 x 322 x 124 cm
Noord-Europees / Scandinavisch grenen druk-geïmpregneerd. Houtdikte ombouw: 45x145mm. Het meegeleverde filter is voorzien van een tank met een diameter van 400mm, waardoor er voldoende ruimte is voor efficiënte filtratie. Met een krachtige pomp van 0,37kW (gelijk aan 0,5HP) en een filtercapaciteit van 6480 liter per uur, garandeert het filter optimale prestaties. De aansluiting kan eenvoudig worden gerealiseerd via een 1,5" kleppoort. De meegeleverde liner heeft een dikte van 0,75mm en is UV-bestendig, vlekbestendig, chloorbestendig (EN 15 836) en bestand tegen temperaturen tot 28°C. Concentraties moeten binnen de norm vallen. Overschrijding van bijvoorbeeld de chloorconcentratie zal in relatief korte tijd leiden tot verkleuring van de liner.
Specificaties
| Hoofdmateriaal | Grenen |
|---|---|
| Inbegrepen | Pvc liner, Bevestigingsmaterialen, Bouwtekening, Filterzand, Geotextiel, Inlaat, Pomp, Skimmer, Zandfilter |
| Materiaal | Pvc, Rvs, Hout |
| Breedte | 322 cm |
| Lengte | 502 cm |
| Hoogte | 124 cm |
| Gewicht | 1245 kg |
| Klep poort | 1,5 in |
| Dikte wand | 45 mm |
| Tankdiameter | 400 mm |
| Inhoud | 12750 l |
| Pompkracht | 0,37 kw |
| Filter capaciteit | 6480 liter per hour |