
Over deze Luxe inbouwslotset privacy deuren RVS veiligheidsslot (zwart)
Complete RVS beslagset bestaande uit: slotkast, cilinder 40/40, RVS304 sluitplaat, RVS304 deurkruk, 2 ophangogen en 2 plaatduimen
Specificaties
| Beslag afwerking | Gepoedercoat |
|---|---|
| Beslag kleur | Zwart |
| Beslag materiaal | Rvs |
| Cilindermaat (buiten/binnen) | 40/40 |
| Hoofdmateriaal | Rvs |
| Inbegrepen | Cilinder, Deurkruk, Ophang-ogen (2), Plaatduimen (2), Slotkast, Sluitplaat |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Rvs |
| Breedte | 23 cm |
| Lengte | 38 cm |
| Hoogte | 10 cm |
| Gewicht | 2.3 kg |
| Doornmaat | 50 mm |
| PC-maat | 72 mm |