
Over deze ME vuren plank 1,6 x 14,0 x 180 cm, gedroogd, zwart gespoten, geschaafd, 4 ronde hoeken
Specificaties
| Afwerking | Geschaafd |
|---|---|
| Behandeling | Gespoten |
| Droging | Gedroogd |
| Hoofdmateriaal | Vuren |
| Keurmerk (FSC, PEFC, of neutraal) | Pefc |
| Keurmerken | Komo, Pefc |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Hout |
| Breedte | 14 cm |
| Lengte | 180 cm |
| Hoogte | 1,6 cm |
| Gewicht | 2.621 kg |