
Keurmerk (FSC, PEFC, of neutraal)PEFC · FSC · Neutraal
Over deze ME vuren steigerplank 2,9 x 19,0 x 400 cm, gedroogd, onbehandeld, fijnbezaagd, scherpkantig
Specificaties
| Afwerking | Fijn bezaagd |
|---|---|
| Behandeling | Onbehandeld |
| Droging | Gedroogd |
| Hoofdmateriaal | Vuren |
| Keurmerk (FSC, PEFC, of neutraal) | Pefc |
| Keurmerken | Pefc |
| Materiaal | Hout |
| Breedte | 19 cm |
| Lengte | 400 cm |
| Hoogte | 2,9 cm |
| Gewicht | 9 kg |