
Keurmerk (FSC, PEFC, of neutraal)PEFC · FSC · Neutraal
Over deze ME vuren triple profiel 2,2 x 14,0 x 240 cm, gedroogd, zwart gespoten, geschaafd
Specificaties
| Afwerking | Geschaafd |
|---|---|
| Behandeling | Gespoten |
| Droging | Gedroogd |
| Hoofdmateriaal | Vuren |
| Keurmerk (FSC, PEFC, of neutraal) | Pefc |
| Keurmerken | Pefc |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Hout |
| Breedte | 14 cm |
| Lengte | 240 cm |
| Hoogte | 2,2 cm |
| Gewicht | 4.805 kg |
| Werkende breedte | 13,2 cm |