

Over deze Meegroeischommel
Specificaties
| Inbegrepen | Touw |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Product type | Schommels, Speelaccessoires |
| Breedte | 44 cm |
| Lengte | 27,5 cm |
| Hoogte | 46,5 cm |
| Gewicht | 2.78 kg |
| Lengte ketting/touw | 250 cm |
| Geschikt voor openbaar gebruik | Nee |


| Inbegrepen | Touw |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Product type | Schommels, Speelaccessoires |
| Breedte | 44 cm |
| Lengte | 27,5 cm |
| Hoogte | 46,5 cm |
| Gewicht | 2.78 kg |
| Lengte ketting/touw | 250 cm |
| Geschikt voor openbaar gebruik | Nee |