
Over deze Mozaïek Tuintegel Bangkirai Pontianak 3,0 x 100,0 x 100 cm
omranding : 1,5 x 4,5 cm onderkant latten : 1,5 x 8,8 cm
Specificaties
| Afwerking | Geschaafd |
|---|---|
| Behandeling | Onbehandeld |
| Hoofdmateriaal | Bangkirai |
| Keurmerken | Indonesian legal wood |
| Lamellen | 1,5 x 6,4 cm |
| Materiaal | Hout |
| Breedte | 100 cm |
| Lengte | 100 cm |
| Hoogte | 3 cm |