
Over deze Multi plantenbak/kruidenbak, lariks B60xD60xH80 cm
Specificaties
| Afwerking | Geschaafd |
|---|---|
| Behandeling | Onbehandeld |
| Hoofdmateriaal | Lariks |
| Inbegrepen | Bevestigingsmaterialen |
| Keurmerk (FSC, PEFC, of neutraal) | Neutraal |
| Materiaal | Hout |
| Breedte | 60 cm |
| Lengte | 60 cm |
| Hoogte | 80 cm |
| Gewicht | 24 kg |