
Keurmerk (FSC, PEFC, of neutraal)PEFC · FSC · Neutraal
Over deze NE vuren blokhutprofiel 2,8 x 12,1 x 180 cm, gedroogd, zwart geïmpregneerd, geschaafd
Specificaties
| Afwerking | Geschaafd |
|---|---|
| Behandeling | Geïmpregneerd |
| Droging | Gedroogd |
| Hoofdmateriaal | Vuren |
| Keurmerk (FSC, PEFC, of neutraal) | Pefc |
| Keurmerken | Pefc |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Hout |
| Breedte | 12,1 cm |
| Lengte | 180 cm |
| Hoogte | 2,8 cm |
| Gewicht | 2.927 kg |
| Tong & groef | Ja |
| Werkende breedte | 11,2 cm |