
Over deze NE vuren lat 1,8 x 4,0 x 224 cm, zwart gespoten, geschaafd, 2 zijden vellingkant
Afwerklat t.b.v. glaswanden
Specificaties
| Afwerking | Geschaafd |
|---|---|
| Behandeling | Gespoten |
| Hoofdmateriaal | Vuren |
| Keurmerk (FSC, PEFC, of neutraal) | Pefc |
| Keurmerken | Pefc |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Glas, Hout |
| Breedte | 4 cm |
| Lengte | 224 cm |
| Hoogte | 1,8 cm |
| Gewicht | 1 kg |