
Keurmerk (FSC, PEFC, of neutraal)PEFC · FSC · Neutraal
Over deze NE vuren lat 1,9 x 7,0 x 360 cm, gedroogd, groen geïmpregneerd, geschaafd, 4 ronde hoeken
Specificaties
| Afwerking | Geschaafd |
|---|---|
| Behandeling | Geïmpregneerd |
| Droging | Gedroogd |
| Hoofdmateriaal | Vuren |
| Keurmerk (FSC, PEFC, of neutraal) | Fsc |
| Keurmerken | Fsc |
| Kleur | Groen |
| Materiaal | Hout |
| Breedte | 7 cm |
| Lengte | 360 cm |
| Hoogte | 1,9 cm |
| Gewicht | 3.3 kg |