
Keurmerk (FSC, PEFC, of neutraal)PEFC · FSC · Neutraal
Over deze NE vuren ligger 4,5 x 14,5 x 300 cm, gedroogd, groen geïmpregneerd, geschaafd, 4 ronde hoeken
Specificaties
| Afwerking | Geschaafd |
|---|---|
| Behandeling | Geïmpregneerd |
| Droging | Gedroogd |
| Hoofdmateriaal | Vuren |
| Keurmerk (FSC, PEFC, of neutraal) | Fsc |
| Keurmerken | Fsc |
| Kleur | Groen |
| Materiaal | Hout |
| Breedte | 14,5 cm |
| Lengte | 300 cm |
| Hoogte | 4,5 cm |
| Gewicht | 13.7 kg |