
Stel samen
Nokhoogte*
Over deze Oslo L type 1 basispakket douglas gedroogd incl. EPDM
Specificaties
| Afwerking | Geschaafd |
|---|---|
| Behandeling | Onbehandeld |
| Behandeling overkapping | Onbehandeld |
| Dakbedekking inbegrepen | Epdm |
| Dakbeschot | 1,8 x 16,5 cm |
| Daktype | Plat dak |
| Droging | Gedroogd |
| Hoofdmateriaal | Douglas |
| Inbegrepen | Epdm contactlijm (1-zijdige verlijming), Bevestigingsmaterialen, Bouwtekening, Dakdoorvoer (rond) |
| Materiaal | Hout |
| Niet inbegrepen | Deuren, Ramen, Zijwanden |
| Ringbalken | 4,5 x 16,0 cm |
| Sporen | 4,5 x 14,5 cm |
| Staanders | 14,0 x 14,0 cm |
| Breedte | 371 cm |
| Lengte | 470 cm |
| Hoogte | 55 cm |
| Gewicht | 634 kg |
| Fundering | 439 x 326 cm |
| Nokhoogte | 272 cm |
| Doorloophoogte | 230 cm |
| Dakoppervlakte | 18,2 m² |
| A-kwaliteit | Ja |
| Geschikt voor dakpannen | Nee |
| Kernvrij | Ja |
| Modulair | Ja |
| Aantal staanders | 6 |
| Doe-het-zelf (zelf op maat zagen) | Nee |