
Over deze Paalornament verzinkt Pyramide 7,1 x 7,1 cm
Specificaties
| Hoofdmateriaal | Staal |
|---|---|
| Keurmerk (FSC, PEFC, of neutraal) | Neutraal |
| Koptype | Piramide |
| Materiaal | Gegalvaniseerd |
| Breedte | 7,1 cm |
| Lengte | 7,1 cm |
| Hoogte | 2,5 cm |
| Gewicht | 0.062 kg |

| Hoofdmateriaal | Staal |
|---|---|
| Keurmerk (FSC, PEFC, of neutraal) | Neutraal |
| Koptype | Piramide |
| Materiaal | Gegalvaniseerd |
| Breedte | 7,1 cm |
| Lengte | 7,1 cm |
| Hoogte | 2,5 cm |
| Gewicht | 0.062 kg |