
Over deze Paalpunt thermisch verzinkt 7,1 x 7,1 x 75 cm
Specificaties
| Behandeling | Verzinkt |
|---|---|
| Hoofdmateriaal | Staal |
| Materiaal | Metaal |
| Breedte | 7,1 cm |
| Lengte | 7,1 cm |
| Hoogte | 75 cm |
| Gewicht | 1.376 kg |
| Verstelbaar | Nee |

| Behandeling | Verzinkt |
|---|---|
| Hoofdmateriaal | Staal |
| Materiaal | Metaal |
| Breedte | 7,1 cm |
| Lengte | 7,1 cm |
| Hoogte | 75 cm |
| Gewicht | 1.376 kg |
| Verstelbaar | Nee |