
Over deze Paneel met dubbele deur
Deur unit 138cm Dicht paneel 102cm
Specificaties
| Afwerking | Geschaafd |
|---|---|
| Behandeling | Onbehandeld |
| Hoofdmateriaal | Vuren |
| Materiaal | Glas, Hout |
| Breedte | 120 cm |
| Lengte | 2,00 m |
| Hoogte | 198 cm |
| Gewicht | 45 kg |

Deur unit 138cm Dicht paneel 102cm
| Afwerking | Geschaafd |
|---|---|
| Behandeling | Onbehandeld |
| Hoofdmateriaal | Vuren |
| Materiaal | Glas, Hout |
| Breedte | 120 cm |
| Lengte | 2,00 m |
| Hoogte | 198 cm |
| Gewicht | 45 kg |