

Stel samen
Impregneerkleuren*
Over deze Paviljoen Kristina 560 x 264 cm
Specificaties
| Afwerking | Geschaafd |
|---|---|
| Behandeling | Onbehandeld |
| Dakbedekking inbegrepen | Optioneel |
| Daktype | Lessenaarsdak |
| Hoofdmateriaal | Grenen |
| Keurmerk (FSC, PEFC, of neutraal) | Neutraal |
| Materiaal | Hout |
| Ringbalken | 4,4 x 9,4 cm |
| Sporen | 4,4 x 9,4 cm |
| Staanders | 6,8 x 6,8 cm |
| Breedte | 284 cm |
| Lengte | 560 cm |
| Hoogte | 1,20 m |
| Gewicht | 800 kg |
| Doe-het-zelf (zelf op maat zagen) | Nee |
| Aantal staanders | 7 |
| Nokhoogte | 264 cm |
| Doorloophoogte | 230 cm |