



Over deze Periscoop
Specificaties
| Hoofdmateriaal | Kunststof |
|---|---|
| Inbegrepen | Bevestigingsmaterialen |
| Kleur | Blauw |
| Materiaal | Kunststof |
| Product type | Speelaccessoires |
| Breedte | 17,5 cm |
| Lengte | 42,5 cm |
| Hoogte | 10,5 cm |
| Gewicht | 0.483 kg |
| Geschikt voor openbaar gebruik | Nee |