


Over deze Plaatduim ø16 mm - 38 x 5 mm
Specificaties
| Behandeling ijzerwaren | Verzinkt |
|---|---|
| Hoofdmateriaal | Staal |
| Breedte | 3,6 cm |
| Lengte | 13 cm |
| Hoogte | 4 cm |
| Gewicht | 0.3 kg |
| Diameter | 16 mm |
| verpakkingseenheid | 1 piece |
| Extra product informatie | Wordt per stuk geleverd |