
Keurmerk (FSC, PEFC, of neutraal)PEFC · Neutraal
Over deze Prieel Syros douglas gedroogd
Specificaties
| Afwerking | Geschaafd |
|---|---|
| Behandeling | Onbehandeld |
| Dakbedekking inbegrepen | Optioneel |
| Daktype | Puntdak |
| Droging | Gedroogd |
| Hoofdmateriaal | Douglas |
| Inbegrepen | Bevestigingsmaterialen |
| Keurmerk (FSC, PEFC, of neutraal) | Pefc |
| Keurmerken | Pefc |
| Materiaal | Hout |
| Ringbalken | 5,0 x 15,0 cm |
| Sporen | 4,0 x 9,0 cm |
| Staanders | 11,5 x 11,5 cm |
| Breedte | 430 cm |
| Lengte | 430 cm |
| Hoogte | 55 cm |
| Gewicht | 490 kg |
| Kernvrij | Ja |
| Doe-het-zelf (zelf op maat zagen) | Nee |
| Aantal staanders | 4 |
| A-kwaliteit | Ja |
| Nokhoogte | 330 cm |
| Doorloophoogte | 203 cm |