Over deze PuraFence aluminium poortframe 180,0 x 100,0 cm, zwart (incl. deurbeslag)
Specificaties
| Hoofdmateriaal | Aluminium |
|---|---|
| Inbegrepen | Deurbeslag rvs |
| Materiaal | Aluminium |
| Pura Composites kleur | Black |
| Breedte | 5 cm |
| Lengte | 100 cm |
| Hoogte | 180 cm |
| Gewicht | 6 kg |