
Stel samen
Pura Composites kleur*
Keurmerk (FSC, PEFC, of neutraal)FSC
Over deze PuraShield composiet vlonderplank 2,3 x 13,8 x 300 cm, teak, massief, fijne houtnerf, clip systeem
Specificaties
| Hoofdmateriaal | Composiet |
|---|---|
| Keurmerk (FSC, PEFC, of neutraal) | Fsc |
| Keurmerken | Fsc |
| Materiaal | Composiet |
| Pura Composites kleur | Teak |
| Breedte | 13,8 cm |
| Lengte | 300 cm |
| Hoogte | 2,3 cm |
| Gewicht | 11.475 kg |
| Houtnerf-profiel | Ja |