
Stel samen
Pura Composites kleur*
Over deze PuraTech composiet hoekprofiel 6,7 x 6,7 x 290 cm, teak
Specificaties
| Hoofdmateriaal | Composiet |
|---|---|
| Keurmerken | Fsc |
| Materiaal | Composiet |
| Pura Composites kleur | Teak |
| Breedte | 6,7 cm |
| Lengte | 290 cm |
| Hoogte | 6,7 cm |
| Gewicht | 3 kg |