
Over deze PVC liner blauw
Specificaties
| Hoofdmateriaal | Pvc |
|---|---|
| Kleur | Blauw |
| Materiaal | Pvc |
| Breedte | 40 cm |
| Lengte | 70 cm |
| Hoogte | 95 cm |
| Gewicht | 8 kg |
| Diameter | 196 cm |

| Hoofdmateriaal | Pvc |
|---|---|
| Kleur | Blauw |
| Materiaal | Pvc |
| Breedte | 40 cm |
| Lengte | 70 cm |
| Hoogte | 95 cm |
| Gewicht | 8 kg |
| Diameter | 196 cm |