
Over deze Red Class Wood douglas plank 1,6 x 14,0 x 400 cm, gedroogd, geïmpregneerd, geschaafd, 4 ronde hoeken
Specificaties
| Afwerking | Geschaafd |
|---|---|
| Behandeling | Geïmpregneerd |
| Droging | Gedroogd |
| Hoofdmateriaal | Douglas |
| Keurmerk (FSC, PEFC, of neutraal) | Neutraal |
| Kleur | Red class wood |
| Materiaal | Hout |
| Breedte | 14 cm |
| Lengte | 400 cm |
| Hoogte | 1,6 cm |
| Gewicht | 4.838 kg |
| Kernvrij | Ja |
| A-kwaliteit | Ja |