
Stel samen
Beslag kleur*
Beslag materiaal*
Impregneerkleuren*
Keurmerk (FSC, PEFC, of neutraal)PEFC · Neutraal
Over deze Red Class Wood dubbele glas deur, 6-ruits Dubbele glasdeur B1850 x H2050 mm buitenmaat (rvs beslagset)
Specificaties
| Behandeling | Geïmpregneerd |
|---|---|
| Beslag afwerking | Geborsteld |
| Beslag kleur | Blank |
| Beslag materiaal | Rvs /verzinkt |
| Cilindermaat (buiten/binnen) | 40/40 |
| Deurtype | Dubbele deur |
| Dikte glas | 4mm |
| Draairichting deur | Links scharnierend |
| Glas | Enkel glas |
| Hoofdmateriaal | Vuren |
| Inbegrepen | Cilinderslot, Deurbeslag rvs, Deurkozijn, Stalenstrip, Tochtrubber |
| Keurmerk (FSC, PEFC, of neutraal) | Pefc |
| Keurmerken | Pefc |
| Kleur | Red class wood |
| Materiaal | Glas, Hout |
| Roedes | Losse roedes |
| Breedte | 180 cm |
| Lengte | 2,10 m |
| Hoogte | 201 cm |
| Gewicht | 68.1 kg |
| Doornmaat | 50 mm |
| PC-maat | 72 mm |
| Afmeting deur | 84,7 x 196,6 cm |
| Afmeting glas | 63,7 x 125,0 cm |
| Binnenwerkse maat kozijn | 180,0 x 201,0 cm |
| Buitenwerkse maat kozijn | 185,0 x 205,0 cm |
| Dikte | 4 cm |