
Keurmerk (FSC, PEFC, of neutraal)PEFC · FSC · Neutraal
Over deze Red Class Wood ME vuren afdekkap 3,5 x 8,5 x 180 cm, gedroogd, geïmpregneerd, geschaafd, piramide
Voor rechte schermen
Specificaties
| Afwerking | Geschaafd |
|---|---|
| Behandeling | Geïmpregneerd |
| Droging | Gedroogd |
| Hoofdmateriaal | Vuren |
| Keurmerk (FSC, PEFC, of neutraal) | Pefc |
| Keurmerken | Pefc |
| Kleur | Red class wood |
| Koptype | Piramide |
| Materiaal | Hout |
| Sponning | 5,8 x 1,1 x 180 cm |
| Breedte | 8,5 cm |
| Lengte | 180 cm |
| Hoogte | 3,6 cm |
| Gewicht | 4 kg |
| Extra product informatie | Voor rechte schermen |