
Keurmerk (FSC, PEFC, of neutraal)PEFC · FSC · Neutraal
Over deze Red Class Wood ME vuren paal 14,0 x 14,0 x 250 cm, gedroogd, geïmpregneerd, geschaafd, 4 ronde hoeken, gelamineerd
Specificaties
| Afwerking | Geschaafd |
|---|---|
| Behandeling | Geïmpregneerd |
| Droging | Gedroogd |
| Hoofdmateriaal | Vuren |
| Keurmerk (FSC, PEFC, of neutraal) | Pefc |
| Keurmerken | Pefc |
| Kleur | Red class wood |
| Materiaal | Hout |
| Breedte | 14 cm |
| Lengte | 250 cm |
| Hoogte | 14 cm |
| Gewicht | 33.6 kg |