
Keurmerk (FSC, PEFC, of neutraal)PEFC · FSC · Neutraal
Over deze Red Class Wood ME vuren t&g-profiel 1,8 x 19,5 x 300 cm, gedroogd, geïmpregneerd, geschaafd, 2 zijden vellingkant
Specificaties
| Afwerking | Geschaafd |
|---|---|
| Behandeling | Geïmpregneerd |
| Droging | Gedroogd |
| Hoofdmateriaal | Vuren |
| Keurmerk (FSC, PEFC, of neutraal) | Pefc |
| Keurmerken | Pefc |
| Kleur | Red class wood |
| Materiaal | Hout |
| Breedte | 19,5 cm |
| Lengte | 300 cm |
| Hoogte | 1,8 cm |
| Gewicht | 7.213 kg |
| Tong & groef | Ja |
| Werkende breedte | 18,5 cm |